wedstrijdaanvangjuryinschrijvendeelnemersstartlijstuitslag
14-10-17DV01IJsselcup/Holland cup 1 (landelijke sel.wed. NK afstanden) 18:001gesloten  deelnemers  uitslag 
14-10-17DV01AIJsselcup klassement18:00    uitslag 
21-10-17DV02AAlle pupillen17:303gesloten  deelnemers  uitslag 
21-10-17DV02jun C t/m Masters, 18:303gesloten  deelnemers  uitslag 
22-10-17DV03Alle pupillen A t/m F17:304gesloten  deelnemers  uitslag 
22-10-17DV04jun B t/m Masters (met o.a.3 & 5 km)19:004gesloten  deelnemers  uitslag 
28-10-17DV05pupillen B en jonger17:302gesloten  deelnemers  uitslag 
28-10-17DV06pup A t/m Masters (oa lange afstanden)18:302gesloten  deelnemers  uitslag 
29-10-17DV07A pupil t/m Masters 17:305gesloten  deelnemers  uitslag 
04-11-17DV08pupillen B en jonger17:303gesloten  deelnemers  uitslag 
04-11-17DV09pup A t/m Masters19:003gesloten  deelnemers  uitslag 
05-11-17MA01NO marathon17:30     
11-11-17DV10A&B pup t/m Masters17:304gesloten  deelnemers  uitslag 
18-11-17DV11Holland Cup pure sprint17:301gesloten  deelnemers startlijst uitslag 
19-11-17DV12A pup tm master 17:302gesloten  deelnemers startlijst uitslag 
25-11-17DV51DIJC pupillentoernooi (op uitnodiging)07:45   startlijst uitslag 
25-11-17DV13pup C en jonger17:303gesloten  deelnemers startlijst uitslag 
25-11-17DV13Apup B tm master super en pure sprint19:003gesloten  deelnemers startlijst uitslag 
26-11-17DV14A pupil t/m master 17:304gesloten  deelnemers startlijst uitslag 
02-12-17MA02Jeugd Marathon (pup F t/m A en jun.C)17:30gesloten  deelnemers info
 
uitslag 
02-12-17MA02ALeisure World Regio Oost IV18:45     
03-12-17DV15Alle pupillen + extra aanvulling17:302gesloten  deelnemers startlijst uitslag 
05-12-17DV100Alle trainingen vervallen ivm Sinterklaasavond, 18:15   info
 
 
09-12-17MA03landelijke marathon     
16-12-17DV16club Stokvisdennen/DSO17:304gesloten  deelnemers startlijst uitslag 
16-12-17DV16AGewijzigd nu vanaf C pup t/m Masters20:154gesloten  deelnemers startlijst uitslag 
17-12-17DV17Pup F t/m Masters17:305gesloten  deelnemers startlijst uitslag 
23-12-17DV18Deventer baankampioenschap pupillen 17:301gesloten  deelnemers info
 
uitslag 
23-12-17DV18aOpen wedstrijd jun.C t/m master 19:301gesloten  deelnemers startlijst uitslag 
30-12-17DV19A pup t/m master 17:303gesloten  deelnemers startlijst uitslag 
30-12-17DV19aOpen oudejaarswedstrijd A pup t/m master 18:203gesloten  deelnemers startlijst uitslag 
01-01-18decTraining vervalt ivm nieuwjaarsdag   info
 
 
06-01-18miniMini Elfstedentocht 10:00   info
 
 
06-01-18DV20Open pupillen wedstrijd 17:302gesloten  deelnemers startlijst uitslag 
06-01-18DV20aOpen wedstrijd vanaf A pupil t/m mast 18:302gesloten  deelnemers startlijst uitslag 
07-01-18MA04NO marathon17:30     
13-01-18vervalt Nacht van Deventer     
14-01-18DV21NO sel.wed. NK junioren B 3 km17:301    uitslag 
20-01-18DV22club TG Zwolle17:302gesloten  deelnemers startlijst uitslag 
20-01-18DV22A pup t/m master 2*100 of 500 mtr.20:152gesloten  deelnemers startlijst uitslag 
21-01-18DV23 F pupil t/m master 17:305gesloten  deelnemers  uitslag 
27-01-18DV24Interclub SportiefOost17:302   info
startlijst 
uitslag 
28-01-18vervalt17:30     
03-02-18DV25AClub wedstrijd DIJC pupillen 17:303gesloten  deelnemers startlijst uitslag 
03-02-18DV25Open wedstrijd Intern.Junior Tournament Jun.C & B18:153gesloten  deelnemers startlijst uitslag 
03-02-18DV25BClub wedstrijd DIJC jun.C t/m master18:203gesloten  deelnemers startlijst uitslag 
04-02-18DV26 F Pupil t/m master17:304gesloten  deelnemers startlijst uitslag 
10-02-18MA05AJeugd marathon pup.F t/m jun.C. (aanmelden op de baan tot half uur voor aanvang)17:30gesloten  deelnemers  uitslag 
10-02-18MA05Leisure World Regio Oost VII18:45     
11-02-18DV27A pup t/m master 17:305gesloten  deelnemers startlijst uitslag 
17-02-18DV28clubwedstrijd SportiefOost.nl17:302   startlijst uitslag 
17-02-18DV28A familiewedstrijd SportiefOost.nl (opgave via de club)19:302   startlijst uitslag 
18-02-18DV29Baankampioenschap jun.A t/m master 17:301gesloten  deelnemers info
startlijst 
uitslag 
18-02-18DV29aC & B jun. 500-1000 17:301gesloten  deelnemers startlijst uitslag 
24-02-18DV30wedstrijd pupillen 17:303gesloten  deelnemers startlijst uitslag 
24-02-18DV30aOpen wedstrijd jun.C en ouder 19:003gesloten  deelnemers startlijst uitslag 
25-02-18DV31Baankampioenschap jun. C en B17:301gesloten  deelnemers startlijst uitslag 
03-03-18DV32clubkampioenschap DIJC (300 mtr. bij info)17:303gesloten  deelnemers info
startlijst 
uitslag 
03-03-18DV32Aclubkamp DIJC vanaf pup A19:00    uitslag 
05-03-18DV33Recordwedstrijd maandag (tijdschema zie info)18:302gesloten  deelnemers info
startlijst 
uitslag 
06-03-18DV34Recordwedstrijd dinsdag (tijdschema zie info)18:153gesloten  deelnemers info
startlijst 
uitslag 
07-03-18DV35Recordwedstrijd woensdag (tijdschema zie info)18:304gesloten  deelnemers info
startlijst 
uitslag 
09-03-18DV36Recordwedstrijd vrijdag (tijdschema zie info)18:305gesloten  deelnemers info
startlijst 
uitslag 
10-03-18DV37club Graafschap/DNY17:305gesloten  deelnemers startlijst uitslag 
17-03-18DV38Stedentoernooi 2018 (uitslag 500 mtr. zie "inschrijven.schaatsen.nl"08:001gesloten  deelnemers info
startlijst 
uitslag 
23-03-18DV39Recordwedstrijd DIJC in Heerenveen (kleine wijziging, zie info17:00gesloten  deelnemers startlijst uitslag